Huomaa, että näytön kalibroinnin vuoksi tuotekuvan väri ei välttämättä vastaa täysin tuotteen todellista väriä.
Fruit of the Loom SC221B
100 % puuvillaa Belcoro® -lankaa (Heather Grey 97 % puuvillaa, 3 % polyesteriä). Pyöreä pääntie, jossa puuvilla/Lycra® -resori. Saman kankaan niskanauha. Valmistettu käyttäen Belcoro® -lankaa puhtaamman ja vakaamman painoalueen saavuttamiseksi. Hieno neulos parantaa painettavuutta.
Tilasin 25 t-paitaa poikani luokalle, jotta ne sopisivat heidän valmistamaansa karnevaalipukuun. Saimme ne erittäin hyvään hintaan, ja laatu yllätti minut siihen nähden, kuinka vähän t-paidat maksoivat. Ensi vuonna tilaamme varmasti uudelleen.
Käännetty Español
Erinomainen tuote, selvästi.
Käännetty Italian
t-paita liian suuri tilattu 9 vuodessa saatu 9/11 vuodessa.
Käännetty Français
Juuri oikea, loistava väri, hyvä istuvuus, täydellinen värikkään lasten joukkueen tekemiseen.
Käännetty Français
Rakas, Tyttäreni voi edelleen osallistua Hermes-haahdin ropskipping-gaalaan, koska hänen terveydentilansa on muuttunut myönteisesti. Tätä varten hän tarvitsee painamattoman t-paidan skybleu koko 140 (tai 10 vuotta) arvo tytöt. Valitettavasti tämä on vain 1 kpl. Onko mahdollista saada se sunnuntaina jos teen maksun asap ja postitan kuitin ? ja mikä on hinta ?
Käännetty Dutch