Huomaa, että näytön kalibroinnin vuoksi tuotekuvan väri ei välttämättä vastaa täysin tuotteen todellista väriä.
- 80 % puuvillaa / 20 % polyesteriä
- Kaksoisneulalla tikkattu kaulus, olkapäät, hihat ja helma
- Joustinneulottu spandex-kaulus, hihansuut ja helma
- Vahvistettu kaarroke niskan takaosassa
Puuvilla-polyesterisekoitepusero, jossa on kestävä viimeistely ja mukava istuvuus. Tämä monikäyttöinen collegepaita on suunniteltu sekä rentoon päivittäiseen käyttöön että ammattimaiseen kustomointiin, mikä tekee siitä tukkutilausten perusvaatteen. 80 % puuvillan ja 20 % polyesterin sekoitus tuntuu pehmeältä ja säilyttää muotonsa. Siinä on suorat hihat sekä joustinneulotut spandex-yksityiskohdat kauluksessa, hihansuissa ja helmassa varmistamassa hyvän istuvuuden. Niskan takaosan kaarroke ja kaksoisneulalla tikkattu kaulus, olkapäät, hihat ja helma takaavat pitkäikäisen kestävyyden. Tämä pusero toimii tyhjänä kankaana, joka on valmis silkkipainatukseen, brodeeraukseen tai DTF-painatukseen. Olitpa täydentämässä jälleenmyyntibrändin varastoa tai tilaamassa yritystapahtumaan, tämä vaate tarjoaa suurissa erissä tarvittavaa tasalaatuisuutta ja laatua.

Black Friday
Cyber Week
Christmas
Mukautettavat syksy–talviherkut
Talvivalikoima
Edulliset räätälöitävät herkut

Laadukas pusero. Ihanan pehmeä ja lämmin. Puserot lähetettiin ja toimitettiin nopeasti. Erinomainen viestintä ja palvelu. Kiitos.
Käännetty Dutch
Paita, jonka kaulus nousee hieman muihin merkkeihin verrattuna. Kevyt, erittäin juokseva, mukava ja kivan värinen.
Käännetty Français
Loistava collegepaita töihin, erittäin käytännöllinen, sillä sen selkäosa on hieman pidempi ja se ei ole alhaalta liian tiukka.
Käännetty Français
Kaunis väri, poikkeuksellinen laatu, edullinen hinta
Käännetty Français